FILTROWANIE
×
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności

Mint Apartment 13ofert

MINT I - SERCE STAREGO MIASTA
Cena już od278,81 zł

Na Gości czeka przestronny, urządzony w indywidualnym, nowoczesnym stylu apartament, zapewniający przestrzeń, światło, estetykę i komfort. Przez duże okna można podziwiać widok na kościół Dominikanów.

MINT II - PRESTIŻ W SERCU STAREGO MIASTA
Cena już od279,56 zł

Przestronny apartament, o wysokim standardzie wykończenia, urządzony w indywidualnym stylu. W apartamencie znajduje się część wypoczynkowa z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i mały hall. Apartament znajduje się na II piętrze, w kamienicy jest winda.

MINT III - EKSKLUZYWNY APARTAMENT W NAJLEPSZEJ LOKALIZACJI
Cena już od324,72 zł

W apartamencie znajduje się część wypoczynkowa z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i mały hall. Wysokie sufity zapewniają poczucie wolnej przestrzeni i świetnie sprawdzają się w czasie upalnego lata w Krakowie. Apartament znajduje się na II piętrze,

MINT IV - RYNEK, PRZESTRZEŃ, TRZY SYPIALNIE
Cena już od483,35 zł

Nowoczesny apartament, mieszczący się na 2 piętrze kamienicy z balkonem, obejmujący część dzienną wraz z wyposażoną kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki z wanną i prysznicem, oddzielną toaletę i pralnię. Całość o łącznej powierzchni 131 mkw

MINT V - NOWOCZESNOŚĆ W CENTRUM STAREGO MIASTA
Cena już od371,01 zł

Niepowtarzalne miejsce w najstarszej części Krakowa: Apartament w zabytkowej Kamienicy Dominikańskiej w samym sercu krakowskiego Starego Miasta. Najlepsza LOKALIZACJA - Rynek Główny - 50, Kazimierz 8 min, Wawel

MINT VI - PENTHOUSE APARTMENT, RYNEK GŁÓWNY
Cena już od233,84 zł

Doskonała lokalizacja apartamentu, w samym centrum Starego Miasta. Ze Stolarskiej ulicy można przedostać się na Rynek Główny jedynym w swoim rodzaju, wciśniętym między stare kamienice, przejściem, zwanym Pasażem Bielaka. W pasażu zaś, sklepy, kawiarnie.

BRACKA 15 - NA BRACKIEJ ŚWIECI SŁOŃCE,  SPRAWDŹ!

Wyjątkowe mieszkanie położone w centrum Starego Miasta. Kamienica nr 15 wygląda skromnie, lecz miała kiedyś bardzo możnych właścicieli; w XVI w. należał do Ligęzów, a wiek później do Jordanów. Po obu jej stronach pełno jest restauracji, kawiarni i pubów.

FAUST I - WIDOK, STYL, SERCE KAZIMIERZA
Cena już od207,71 zł

Apartament Faust to komfortowe mieszkanie dla 1-5 osób, położone w centrum KAZIMIERZA - starej żydowskiej dzielnicy Krakowa - obecnie centrum życia kulturalno-towarzyskiego.

FAUST II - JASNY, CENTRUM KAZIMIERZA, 60m2, 65mb/s

Apartament Faust II - doskonała lokalizacja, mieszkanie mieści się w zabytkowej kamienicy na 1 piętrze z pięknym widokiem na stronę północną- zachodnią.Z okien jasnego pokoju widać Synagogę Tempel.

MONA LISA III - PLAC NOWY,  WINDA
Cena już od152,41 zł

Wygodne mieszkanie położone w centrum KAZIMIERZA - dla 1-4 osób. Mieszkanie mieści się w nowej kamienicy na 3 piętrze z widokiem na stronę wschodnią. W budynku jest winda. Z apartamentu blisko do centrów handlowych.

MONA LISA IV - DUŻE STUDIO, KAZIMIERZ
Cena już od187,79 zł

Apartament w sercu Kazimierza - przestronny i komfortowy. Nowoczesne mieszkanie dla 1-8 osób, WSPANIAŁA LOKALIZACJA: CETRUM KAZIMIERZA, 10 metrów od PLACU NOWEGO na którym min. krakowskie zapiekanki, pub Alchemia i Singer, kuchnia Endziora, i niepowtarzan

MONA LISA V  - DWIE SYPIALNIE Z SALONEM

MONA LISA V - DWIE SYPIALNIE Z SALONEM

Cena już od178,92 zł

Apartament z salonem oraz dwoma sypialniami, mieści się w nowej kamienicy na 3 piętrze z widokiem. W budynku jest winda. Z okien apartamentu widać Izaaka oraz część Placu Nowego.

Apartament z Parkingiem Angel City 65m
Cena już od279,56 zł

Apartament w centrum Krakowa z podziemny parkingiem.