Check our apartments!

Apartamenty

BRACKA 15 - NA BRACKIEJ ŚWIECI SŁOŃCE, SPRAWDŹ!

+miejsc: 5
Wyjątkowe mieszkanie położone w centrum Starego Miasta. Kamienica nr 15 wygląda skromnie, lecz miała kiedyś bardzo możnych właścicieli; w XVI w. należał do Ligęzów, a wiek później do Jordanów. Po obu jej stronach pełno jest restauracji, kawiarni i pubów.
Cena już od172,70 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

MINT I - SERCE STAREGO MIASTA

+miejsc: 5
Na Gości czeka przestronny, urządzony w indywidualnym, nowoczesnym stylu apartament, zapewniający przestrzeń, światło, estetykę i komfort. Przez duże okna można podziwiać widok na kościół Dominikanów.
Cena już od135,66 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

MINT II - PRESTIŻ W SERCU STAREGO MIASTA

+miejsc: 4
Przestronny apartament, o wysokim standardzie wykończenia, urządzony w indywidualnym stylu. W apartamencie znajduje się część wypoczynkowa z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i mały hall. Apartament znajduje się na II piętrze, w kamienicy jest winda.
Cena już od218,27 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

MINT III - EKSKLUZYWNY APARTAMENT W NAJLEPSZEJ LOKALIZACJI

+miejsc: 5
W apartamencie znajduje się część wypoczynkowa z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i mały hall. Wysokie sufity zapewniają poczucie wolnej przestrzeni i świetnie sprawdzają się w czasie upalnego lata w Krakowie. Apartament znajduje się na II piętrze,

MINT IV - RYNEK, PRZESTRZEŃ, TRZY SYPIALNIE

+miejsc: 7
Nowoczesny apartament, mieszczący się na 2 piętrze kamienicy z balkonem, obejmujący część dzienną wraz z wyposażoną kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki z wanną i prysznicem, oddzielną toaletę i pralnię. Całość o łącznej powierzchni 131 mkw
Cena już od673,74 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

MINT V - NOWOCZESNOŚĆ W CENTRUM STAREGO MIASTA

+miejsc: 5możliwych dostawek: 1
Niepowtarzalne miejsce w najstarszej części Krakowa: Apartament w zabytkowej Kamienicy Dominikańskiej w samym sercu krakowskiego Starego Miasta. Najlepsza LOKALIZACJA - Rynek Główny - 50, Kazimierz 8 min, Wawel
Cena już od235,19 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

FAUST I - WIDOK, STYL, SERCE KAZIMIERZA

+miejsc: 5
Apartament Faust to komfortowe mieszkanie dla 1-5 osób, położone w centrum KAZIMIERZA - starej żydowskiej dzielnicy Krakowa - obecnie centrum życia kulturalno-towarzyskiego.
Cena już od108,29 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

FAUST II - JASNY, CENTRUM KAZIMIERZA, 60m2, 65mb/s

+miejsc: 7
Apartament Faust II - doskonała lokalizacja, mieszkanie mieści się w zabytkowej kamienicy na 1 piętrze z pięknym widokiem na stronę północną- zachodnią.Z okien jasnego pokoju widać Synagogę Tempel.
Cena już od125,83 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

MONA LISA I - WYGODA, SERCE KAZIMERZA

+miejsc: 4
Luksusowe mieszkanie położone w centrum KAZIMIERZA - dla 1-4 osób. Kazimierz - stara żydowska dzielnica Krakowa - obecnie centrum życia kulturalno-towarzyskiego.
Cena już od75,50 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

MONA LISA II - DWIE SYPIALNIE, KAZIMERZ

+miejsc: 6
Mieszkanie mieści się w nowej kamienicy na 3 piętrze z widokiem na stronę północną i wschodnią. Apartament jest dzięki temu przewiewny i nie nagrzewa się w lecie. W budynku jest winda. Z okien apartamentu widać Synagogę Kupa i IZZAKA, część Placu Nowego.
Cena już od106,31 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

MONA LISA III - PLAC NOWY, WINDA

+miejsc: 4
Wygodne mieszkanie położone w centrum KAZIMIERZA - dla 1-4 osób. Mieszkanie mieści się w nowej kamienicy na 3 piętrze z widokiem na stronę wschodnią. W budynku jest winda. Z apartamentu blisko do centrów handlowych.
Cena już od93,06 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

HONEY TIME - CISZA W CENTRUM, LUKSUS

+miejsc: 5
Nowoczesny apartament usytuowany jest w odnowionej kamienicy (w budynku jest winda). Położenie mieszkania w enklawie zieleni zapewnia dozę spokoju i relaksu. W przeciągu kilku minut można dotrzeć do najbardziej popularnych atrakcji turystycznych.
Cena już od126,18 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

MONA LISA IV - DUŻE STUDIO, KAZIMIERZ

+miejsc: 7
Apartament w sercu Kazimierza - przestronny i komfortowy. Nowoczesne mieszkanie dla 1-8 osób, WSPANIAŁA LOKALIZACJA: CETRUM KAZIMIERZA, 10 metrów od PLACU NOWEGO na którym min. krakowskie zapiekanki, pub Alchemia i Singer, kuchnia Endziora, i niepowtarzan
Cena już od111,97 zł
ZAREZERWUJ TERAZP

MINT VI - PENTHOUSE APARTMENT, RYNEK GŁÓWNY

+miejsc: 4
Doskonała lokalizacja apartamentu, w samym centrum Starego Miasta. Ze Stolarskiej ulicy można przedostać się na Rynek Główny jedynym w swoim rodzaju, wciśniętym między stare kamienice, przejściem, zwanym Pasażem Bielaka. W pasażu zaś, sklepy, kawiarnie.
Cena już od173,26 zł
ZAREZERWUJ TERAZP