FILTROWANIE
×
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności

Mint Apartment 5ofert

MONA LISA III - PLAC NOWY,  WINDA
Cena już od124,20 zł

Wygodne mieszkanie położone w centrum KAZIMIERZA - dla 1-4 osób. Mieszkanie mieści się w nowej kamienicy na 3 piętrze z widokiem na stronę wschodnią. W budynku jest winda. Z apartamentu blisko do centrów handlowych.

MONA LISA IV - DUŻE STUDIO, KAZIMIERZ
Cena już od202,50 zł

Apartament w sercu Kazimierza - przestronny i komfortowy. Nowoczesne mieszkanie dla 1-8 osób, WSPANIAŁA LOKALIZACJA: CETRUM KAZIMIERZA, 10 metrów od PLACU NOWEGO na którym min. krakowskie zapiekanki, pub Alchemia i Singer, kuchnia Endziora, i niepowtarzan

MONA LISA V  - DWIE SYPIALNIE Z SALONEM

MONA LISA V - DWIE SYPIALNIE Z SALONEM

Cena już od232,20 zł

Apartament z salonem oraz dwoma sypialniami, mieści się w nowej kamienicy na 3 piętrze z widokiem. W budynku jest winda. Z okien apartamentu widać Izaaka oraz część Placu Nowego.

MONA LISA II - DWIE SYPIALNIE, KAZIMERZ
Cena już od151,20 zł

Mieszkanie mieści się w nowej kamienicy na 3 piętrze z widokiem na stronę północną i wschodnią. Apartament jest dzięki temu przewiewny i nie nagrzewa się w lecie. W budynku jest winda. Z okien apartamentu widać Synagogę Kupa i IZZAKA, część Placu Nowego.

MONA LISA I - WYGODA, SERCE KAZIMERZA
Cena już od124,20 zł

Luksusowe mieszkanie położone w centrum KAZIMIERZA - dla 1-4 osób. Kazimierz - stara żydowska dzielnica Krakowa - obecnie centrum życia kulturalno-towarzyskiego.